Запорізьке видавництво РВВ: книги для відродження нашої історії

Запорізьке видавництво РВВ: книги для відродження нашої історії

Зараз на національному рівні багато говорять про Харків та пошкодження тамтешніх видавництв, однак хотілось би згадати і наші рідні запорізькі видавництва. Вони також продовжують свою діяльність попри всі труднощі.

Видавництво РВВ, що існує з 2011 року, вже третій рік війни продовжує готувати і видавати книги з історії України. Особливе місце в їхньому асортименті займають серії переписів Козацької доби, зокрема переписи запорожців 1762 року.

Видавництво, незважаючи на близькість до лінії фронту, продовжує дарувати читачам новими виданнями. Девіз РВВ — «книги для тих, хто має предків та хоче про них дізнатись» — відображає основну ідею їхньої роботи. Опрацювання старих рукописів для подальшої публікації здійснюється українськими істориками та професійними генеалогами, що робить вихід кожної книги справжньою подією.

На сайті видавництва rvv-kniga.com можна знайти детальну інформацію про всі їхні проєкти та новинки. РВВ активно підтримує національну ідентичність та зберігає історичну спадщину України, що є надзвичайно важливим у наш час.

Таким чином, навіть у найтяжчі часи, видавництво РВВ продовжує свою важливу місію, додаючи нові сторінки до історії нашої країни.

Главные новости дня

Новости партнеров