30 років. 30 пісень. 30 артистів: 4 вересня на Співочому Полі прозвучать головні хіти Незалежної України

30 років. 30 пісень. 30 артистів: 4 вересня на Співочому Полі прозвучать головні хіти Незалежної України

«Головні хіти Незалежності. 30 років. 30 пісень. 30 артистів» - це масштабне музичне шоу до 30-річчя Незалежності України. Проєкт об’єднає три десятиріччя, різножанрових артистів та україномовні пісні різноманітних напрямків: від рок- до попмузики, від хіп-хопу до електроніки, від фанку до фолку.

Деякі пісні об’єднають артистів, між якими два чи три музичні десятиріччя. Наприклад, до виконавця з 90-х на сцені приєднається молодий прогресивний артист. Спільна робота різних за жанрами і віком артистів над хітом минулого - вдалий приклад міжкультурного діалогу.

Серед артістів, які війдуть на сену Співочого Поля 4 вересня, зі своїмі хітами:
Дует Ніна Матвієнко та Вероніка Морська, Zlata Ognevich, KALUSH, дует Христина Соловій та KALUSH, Христина Соловій, дует Павло Зібров та Анна Трінчер, Віктор Павлік, KHAYAT, TVORCHI, LAMA, Алібі, Еліна, Іващенко, DAVID, СКАЙ, MOLFAR, Gorim, Mad Heads, TAIMANOVA, GARNA, TamerlanAlena, ЧАЙ з М'ЯСОМ, TARABAROVA, GG ГуляйГород feat. Morphom, Віталій Козловський, Скрябін, дует Скрябін та МЯТА, TAYANNA, SLAVA KAMINSKA, WELLBOY, NIKITA LOMAKIN, MOZGI, Наталія Могилевська, Антитіла, СолоХа, ILCHY.

kartinka_1.jpg

Приєдуйтесь до справжнього свята музики 4 вересня о 17:00.
Місце проведення: Співоче поле.
Вхід вільний.

Главные новости дня

Новости партнеров